07-03-2016 19:51:50 - DDS SP v.3.15.11.1

RESULTATLISTE
Helle Skydning 15m 2016

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 1
1116598Nicolai Mathiesen11-072 Helle Skytteforening200/10    200/08    400/18
299520Stine Jacobsen11-072 Helle Skytteforening200/13    199/09    399/22
3114084Magnus Ølgod11-021 Brørup Skyttekreds198/06    199/12    397/18
4109979Silas Grønnebæk11-020 Holsted Skyttekreds198/06    198/08    396/14
5112913Casper Jensen11-072 Helle Skytteforening194/06    200/12    394/18

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 2
1102505Patrick Eg Larsen11-015 Ølgod Skytteforening200/08    199/08    399/16
2111286Mads Noer11-072 Helle Skytteforening198/07    200/09    398/16
391409Kristine Rosenlund11-006 Bramming Skytteforening199/07    198/09    397/16
4108690Hanna Juhl11-001 Ribe Skyttekreds199/06    198/09    397/15
5117070Signe Wobeser Nielsen11-072 Helle Skytteforening200/13    196/07    396/20
6113058Vivian Staal11-015 Ølgod Skytteforening196/08    199/08    395/16
7116858Lukas Lund Lauridsen11-020 Holsted Skyttekreds197/06    197/07    394/13
8117069Lucas Nielsen11-072 Helle Skytteforening199/10    194/05    393/15
9115964Tobias Lauge Jeppesen11-072 Helle Skytteforening193/03    199/09    392/12
10107469Christian Rossen Mikkelsen11-015 Ølgod Skytteforening197/08    195/09    392/17
11122531Tanja Clemmensen Johnsen11-325 Rødding Skytteforening197/04    195/02    392/06
12113801Jeppe Ravn11-021 Brørup Skyttekreds194/04    197/05    391/09
13107496Theis Nielsen11-072 Helle Skytteforening195/08    196/07    391/15
14114786Christian Mittag11-325 Rødding Skytteforening195/03    195/07    390/10
15116861Mads Repenning Jensen11-072 Helle Skytteforening197/05    193/03    390/08
16118626Sacha Kampmann11-015 Ølgod Skytteforening198/07    192/06    390/13
1794912Frederik Thychosen10-127 Brande Skytteforening195/05    193/03    388/08
18118833Rasmus Clemmensen11-014 Tistrup Skytteforening195/04    191/02    386/06
19121961Lærke Kristensen11-072 Helle Skytteforening190/01    191/01    381/02
20112909Jonas Pedersen11-072 Helle Skytteforening188/04    188/04    376/08
21105404Ann Nissen11-325 Rødding Skytteforening183/03    186/00    369/03

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 3
1122021Malene Christiansen11-072 Helle Skytteforening189/03    192/04    381/07
2122556Freja Frederikke Poulsen11-020 Holsted Skyttekreds191/01    189/05    380/06
3115100Mathias Wobeser Nielsen11-072 Helle Skytteforening189/02    189/01    378/03
4123139Patrick Mikkelsen11-015 Ølgod Skytteforening184/02    191/00    375/02
5120939Tobias Boel11-072 Helle Skytteforening187/03    187/01    374/04
6124767Isabella Rosa Poulsen11-020 Holsted Skyttekreds184/02    189/01    373/03
7118581Tobias Clemmensen11-014 Tistrup Skytteforening186/03    183/01    369/04
8118112Rikke Jensen11-072 Helle Skytteforening178/01    178/00    356/01

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 4
1122217Christian Ringgaard Jensen11-072 Helle Skytteforening188/02    182/01    370/03
2122329Magnus Kristensen11-015 Ølgod Skytteforening183/02    186/01    369/03
3M0001Sofie Thrane11-026 Gesten Skytteforening181/00    186/02    367/02
4122105Tobias Sander Pedersen11-015 Ølgod Skytteforening173/02    159/01    332/03

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 1
1103478Rikke Christensen11-001 Ribe Skyttekreds199/09    198/13    397/22

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 2
1103428Jennie Corvinius11-381 Sdr. Omme Skytteforening197/09    199/06    396/15
293185Jimmi Thovtrup11-072 Helle Skytteforening199/09    197/06    396/15
3109523Kasper Johannsen11-001 Ribe Skyttekreds200/09    196/05    396/14
495835Thomas Eriksen11-015 Ølgod Skytteforening195/04    198/04    393/08
5102807Tina Andersen Debel11-001 Ribe Skyttekreds193/04    193/03    386/07

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 1
139346Jeppe Brydsø Dammark11-072 Helle Skytteforening196/05    195/04    391/09
234084Mette Nielsen11-072 Helle Skytteforening193/07    196/07    389/14
339087Thomas Søndergaard11-072 Helle Skytteforening189/01    193/01    382/02
434051Sofie Nielsen11-072 Helle Skytteforening185/01    187/02    372/03

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 1
138516Carina Damkier Jørgensen11-072 Helle Skytteforening196/08    198/07    394/15

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 2
193876Jackie Corvinius11-381 Sdr. Omme Skytteforening197/12    198/09    395/21
241561Jesper K. Pedersen11-021 Brørup Skyttekreds191/03    192/04    383/07

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 3
139271Lars Søndergård11-072 Helle Skytteforening176/00    176/01    352/01

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 1
159402Torben Kaalund-Ramm17-074 Gimlinge SG&I190/04    195/03    385/07
240220Hans Clausen Fogh11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening191/03    194/07    385/10

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 2
139410Erik Hungeberg11-072 Helle Skytteforening195/02    196/04    391/06
241593Ejgil Thuesen11-021 Brørup Skyttekreds192/03    195/03    387/06
341575Holger Jensen11-021 Brørup Skyttekreds191/03    193/02    384/05
439276Laila Højgaard11-014 Tistrup Skytteforening190/02    192/03    382/05
541305Mads Pedersen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening191/03    191/01    382/04
639477Bent Lauridsen11-014 Tistrup Skytteforening188/01    189/03    377/04
741526Mogens Hansen11-021 Brørup Skyttekreds189/02    187/01    376/03

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 3
141660Liselotte Petersen11-325 Rødding Skytteforening189/02    195/06    384/08
241356Jens Chr. Pedersen11-020 Holsted Skyttekreds193/03    189/01    382/04
341685Jan Slothuus11-325 Rødding Skytteforening189/03    192/05    381/08
4117296Niels Ole Hansen11-014 Tistrup Skytteforening189/01    188/04    377/05
539278Kurt Olsen11-014 Tistrup Skytteforening186/02    185/02    371/04
638522Arne Christensen11-014 Tistrup Skytteforening184/03    183/02    367/05
797437Jes Lauridsen11-014 Tistrup Skytteforening178/01    179/00    357/01
8113625Birthe Jensen11-014 Tistrup Skytteforening181/00    175/02    356/02
9121542Ivar Viftrup Højgaard11-014 Tistrup Skytteforening177/00    171/00    348/00

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1
138352Doris Johnsen11-015 Ølgod Skytteforening198/10    199/07    397/17
238336Hans Johnsen11-015 Ølgod Skytteforening199/10    198/07    397/17
341477Alice Frandsen11-001 Ribe Skyttekreds197/05    199/06    396/11
439981Villy Fogh11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening198/07    197/06    395/13
539980Yvonne Rosenlund11-006 Bramming Skytteforening196/04    198/09    394/13
698621Jørgen Balzer11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening196/07    197/08    393/15

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 2
1113675Lisbeth Meldgaard11-030 Alslev Skytteforening 191/02    194/05    385/07
294911Jane Thychosen10-127 Brande Skytteforening193/01    192/02    385/03

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 3
1115445Bjarne Larsen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening196/08    194/04    390/12
2117272Søren Kirkegaard Madsen11-030 Alslev Skytteforening 190/04    192/03    382/07
3118834Allan Clemmensen11-014 Tistrup Skytteforening190/00    189/02    379/02
433981Flemming Jensen10-127 Brande Skytteforening180/01    192/03    372/04

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 1
199520Stine Jacobsen11-072 Helle Skytteforening200/13
2116598Nicolai Mathiesen11-072 Helle Skytteforening200/10
3109979Silas Grønnebæk11-020 Holsted Skyttekreds198/06
3114084Magnus Ølgod11-021 Brørup Skyttekreds198/06
5112913Casper Jensen11-072 Helle Skytteforening194/06

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 2
1117070Signe Wobeser Nielsen11-072 Helle Skytteforening200/13
2102505Patrick Eg Larsen11-015 Ølgod Skytteforening200/08
3117069Lucas Nielsen11-072 Helle Skytteforening199/10
491409Kristine Rosenlund11-006 Bramming Skytteforening199/07
5108690Hanna Juhl11-001 Ribe Skyttekreds199/06
6111286Mads Noer11-072 Helle Skytteforening198/07
6118626Sacha Kampmann11-015 Ølgod Skytteforening198/07
8107469Christian Rossen Mikkelsen11-015 Ølgod Skytteforening197/08
9116858Lukas Lund Lauridsen11-020 Holsted Skyttekreds197/06
10116861Mads Repenning Jensen11-072 Helle Skytteforening197/05
11122531Tanja Clemmensen Johnsen11-325 Rødding Skytteforening197/04
12113058Vivian Staal11-015 Ølgod Skytteforening196/08
13107496Theis Nielsen11-072 Helle Skytteforening195/08
1494912Frederik Thychosen10-127 Brande Skytteforening195/05
15118833Rasmus Clemmensen11-014 Tistrup Skytteforening195/04
16114786Christian Mittag11-325 Rødding Skytteforening195/03
17113801Jeppe Ravn11-021 Brørup Skyttekreds194/04
18115964Tobias Lauge Jeppesen11-072 Helle Skytteforening193/03
19121961Lærke Kristensen11-072 Helle Skytteforening190/01
20112909Jonas Pedersen11-072 Helle Skytteforening188/04
21105404Ann Nissen11-325 Rødding Skytteforening183/03

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 3
1121120Rasmus Møller Christensen11-026 Gesten Skytteforening191/02
2122556Freja Frederikke Poulsen11-020 Holsted Skyttekreds191/01
3119142Alexander Jensen11-325 Rødding Skytteforening190/01
4122021Malene Christiansen11-072 Helle Skytteforening189/03
5115100Mathias Wobeser Nielsen11-072 Helle Skytteforening189/02
6120939Tobias Boel11-072 Helle Skytteforening187/03
7118581Tobias Clemmensen11-014 Tistrup Skytteforening186/03
8123139Patrick Mikkelsen11-015 Ølgod Skytteforening184/02
8124767Isabella Rosa Poulsen11-020 Holsted Skyttekreds184/02
10118112Rikke Jensen11-072 Helle Skytteforening178/01

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 4
1122217Christian Ringgaard Jensen11-072 Helle Skytteforening188/02
2122329Magnus Kristensen11-015 Ølgod Skytteforening183/02
3M0001Sofie Thrane11-026 Gesten Skytteforening181/00
4122105Tobias Sander Pedersen11-015 Ølgod Skytteforening173/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Junior 1
1103478Rikke Christensen11-001 Ribe Skyttekreds199/09

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Junior 2
1109523Kasper Johannsen11-001 Ribe Skyttekreds200/09
293185Jimmi Thovtrup11-072 Helle Skytteforening199/09
3103428Jennie Corvinius11-381 Sdr. Omme Skytteforening197/09
495835Thomas Eriksen11-015 Ølgod Skytteforening195/04
5102807Tina Andersen Debel11-001 Ribe Skyttekreds193/04
6105405Mikkel Nissen11-325 Rødding Skytteforening185/03

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 1
139346Jeppe Brydsø Dammark11-072 Helle Skytteforening196/05
234084Mette Nielsen11-072 Helle Skytteforening193/07
339087Thomas Søndergaard11-072 Helle Skytteforening189/01
434051Sofie Nielsen11-072 Helle Skytteforening185/01

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 1
138516Carina Damkier Jørgensen11-072 Helle Skytteforening196/08

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 2
193876Jackie Corvinius11-381 Sdr. Omme Skytteforening197/12
241561Jesper K. Pedersen11-021 Brørup Skyttekreds191/03

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3
139271Lars Søndergård11-072 Helle Skytteforening176/00
2122536Morten Clemmensen Johnsen11-325 Rødding Skytteforening171/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Senior 1
140220Hans Clausen Fogh11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening191/03
259402Torben Kaalund-Ramm17-074 Gimlinge SG&I190/04

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Senior 2
139410Erik Hungeberg11-072 Helle Skytteforening195/02
241593Ejgil Thuesen11-021 Brørup Skyttekreds192/03
341305Mads Pedersen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening191/03
341575Holger Jensen11-021 Brørup Skyttekreds191/03
539276Laila Højgaard11-014 Tistrup Skytteforening190/02
641526Mogens Hansen11-021 Brørup Skyttekreds189/02
739477Bent Lauridsen11-014 Tistrup Skytteforening188/01

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Senior 3
141356Jens Chr. Pedersen11-020 Holsted Skyttekreds193/03
241685Jan Slothuus11-325 Rødding Skytteforening189/03
341660Liselotte Petersen11-325 Rødding Skytteforening189/02
4117296Niels Ole Hansen11-014 Tistrup Skytteforening189/01
541701Eigild Bangert11-325 Rødding Skytteforening188/03
639278Kurt Olsen11-014 Tistrup Skytteforening186/02
738522Arne Christensen11-014 Tistrup Skytteforening184/03
8113625Birthe Jensen11-014 Tistrup Skytteforening181/00
997437Jes Lauridsen11-014 Tistrup Skytteforening178/01
10121542Ivar Viftrup Højgaard11-014 Tistrup Skytteforening177/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 1
138336Hans Johnsen11-015 Ølgod Skytteforening199/10
238352Doris Johnsen11-015 Ølgod Skytteforening198/10
339981Villy Fogh11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening198/07
441477Alice Frandsen11-001 Ribe Skyttekreds197/05
598621Jørgen Balzer11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening196/07
639980Yvonne Rosenlund11-006 Bramming Skytteforening196/04

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 2
194911Jane Thychosen10-127 Brande Skytteforening193/01
2113675Lisbeth Meldgaard11-030 Alslev Skytteforening 191/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 3
1115445Bjarne Larsen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening196/08
2117272Søren Kirkegaard Madsen11-030 Alslev Skytteforening 190/04
3118834Allan Clemmensen11-014 Tistrup Skytteforening190/00
433981Flemming Jensen10-127 Brande Skytteforening180/01
541663Lars Jepsen11-325 Rødding Skytteforening180/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 1
1116598Nicolai Mathiesen11-072 Helle Skytteforening200/11    200/09    400/20
2117254Sofie Rose Svendsen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening199/09    200/10    399/19
3117070Signe Wobeser Nielsen11-072 Helle Skytteforening199/10    200/06    399/16
4112500Emilia Katrine Lund11-030 Alslev Skytteforening 199/04    200/09    399/13
599520Stine Jacobsen11-072 Helle Skytteforening200/09    198/05    398/14
699266Magnus Christensen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening195/02    195/05    390/07

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 2
1116861Mads Repenning Jensen11-072 Helle Skytteforening197/08    196/02    393/10
2108690Hanna Juhl11-001 Ribe Skyttekreds192/02    198/07    390/09
3112897Simon Jæger11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening194/03    196/00    390/03
4111814Freja Sillesen11-030 Alslev Skytteforening 193/03    196/02    389/05

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 3
1112971Frederikke Ibsgaard11-030 Alslev Skytteforening 192/02    192/03    384/05
2123138Perle Mikkelsen11-015 Ølgod Skytteforening185/01    185/02    370/03
3122474Emil Holm11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening173/01    170/00    343/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Junior 1
197685Tobias Mogensen11-030 Alslev Skytteforening 197/06    200/02    397/08
297686Jacob Lund Friis11-030 Alslev Skytteforening 196/05    199/08    395/13

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Junior 2
1104858Esben Damkjær Sørensen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening200/07    199/06    399/13
2109523Kasper Johannsen11-001 Ribe Skyttekreds198/04    199/06    397/10
393185Jimmi Thovtrup11-072 Helle Skytteforening197/05    198/08    395/13
497914Søren Egert Pedersen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening193/03    194/04    387/07

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 1
139346Jeppe Brydsø Dammark11-072 Helle Skytteforening195/01    195/01    390/02
234051Sofie Nielsen11-072 Helle Skytteforening191/04    196/03    387/07
334084Mette Nielsen11-072 Helle Skytteforening194/02    191/03    385/05
439087Thomas Søndergaard11-072 Helle Skytteforening189/02    193/03    382/05

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 1
139996Tobias Kristensen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening199/04    200/10    399/14
240207Ida Søby Fogh11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening195/07    199/11    394/18

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 2
140827Nicolai Christensen11-001 Ribe Skyttekreds190/00    192/01    382/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Senior 1
159402Torben Kaalund-Ramm17-074 Gimlinge SG&I189/04    194/02    383/06

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1
141477Alice Frandsen11-001 Ribe Skyttekreds198/07    200/02    398/09
238336Hans Johnsen11-015 Ølgod Skytteforening195/01    198/03    393/04
3110320Heidi Henningsen11-030 Alslev Skytteforening 196/03    196/03    392/06

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 2
138352Doris Johnsen11-015 Ølgod Skytteforening196/02    200/07    396/09
293056Jytte Sørensen11-030 Alslev Skytteforening 193/02    194/02    387/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 1
1116598Nicolai Mathiesen11-072 Helle Skytteforening200/11
299520Stine Jacobsen11-072 Helle Skytteforening200/09
3117070Signe Wobeser Nielsen11-072 Helle Skytteforening199/10
4117254Sofie Rose Svendsen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening199/09
5112500Emilia Katrine Lund11-030 Alslev Skytteforening 199/04
699266Magnus Christensen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening195/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 2
1116861Mads Repenning Jensen11-072 Helle Skytteforening197/08
2112897Simon Jæger11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening194/03
3111814Freja Sillesen11-030 Alslev Skytteforening 193/03
4108690Hanna Juhl11-001 Ribe Skyttekreds192/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 3
1112971Frederikke Ibsgaard11-030 Alslev Skytteforening 192/02
2123138Perle Mikkelsen11-015 Ølgod Skytteforening185/01
3122474Emil Holm11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening173/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Junior 1
197685Tobias Mogensen11-030 Alslev Skytteforening 197/06
297686Jacob Lund Friis11-030 Alslev Skytteforening 196/05

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Junior 2
1104858Esben Damkjær Sørensen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening200/07
2109523Kasper Johannsen11-001 Ribe Skyttekreds198/04
393185Jimmi Thovtrup11-072 Helle Skytteforening197/05
497914Søren Egert Pedersen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening193/03

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 1
139346Jeppe Brydsø Dammark11-072 Helle Skytteforening195/01
234084Mette Nielsen11-072 Helle Skytteforening194/02
334051Sofie Nielsen11-072 Helle Skytteforening191/04
439087Thomas Søndergaard11-072 Helle Skytteforening189/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse UNG Åben 1
139996Tobias Kristensen11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening199/04
240207Ida Søby Fogh11-043 Gørding/Vejrup Skytteforening195/07
388843Signe B. Ándersen11-026 Gesten Skytteforening193/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 2
140827Nicolai Christensen11-001 Ribe Skyttekreds190/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Senior 1
159402Torben Kaalund-Ramm17-074 Gimlinge SG&I189/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 1
141477Alice Frandsen11-001 Ribe Skyttekreds198/07
2110320Heidi Henningsen11-030 Alslev Skytteforening 196/03
338336Hans Johnsen11-015 Ølgod Skytteforening195/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 2
138352Doris Johnsen11-015 Ølgod Skytteforening196/02
293056Jytte Sørensen11-030 Alslev Skytteforening 193/02

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 1
139048Bjarne Fahnøe11-072 Helle Skytteforening281/92    252/81    533/173

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 2
138244Leo B.Madsen11-018 Gårde Skytteforening266/89    266/88    532/177

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Senior 2 Hånd - 2
1102953Preben Vesterager05-019 Skjern Skytteforening245/80    248/82    493/162

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 2 Hånd - 2
1120499Morten Jensen11-010 Esbjerg Skyttekreds254/79    255/88    509/167
2118959Ove Jensen11-010 Esbjerg Skyttekreds239/88    261/83    500/171
3125396Stefan Jensenb11-010 Esbjerg Skyttekreds235/81    242/78    477/159
4104087Kim Tøtrup Pedersen11-018 Gårde Skytteforening236/64    227/79    463/143

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 1
139048Bjarne Fahnøe11-072 Helle Skytteforening281/92

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 2
138244Leo B.Madsen11-018 Gårde Skytteforening266/89
241446Henning Lauridsen11-020 Holsted Skyttekreds265/87

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 4
197268Dennis Christiansen11-020 Holsted Skyttekreds224/75
239776Mogens Bæck11-325 Rødding Skytteforening222/85

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Senior 2 Hånd - 2
1102953Preben Vesterager05-019 Skjern Skytteforening245/80

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 2 Hånd - 2
1120499Morten Jensen11-010 Esbjerg Skyttekreds254/79
2118959Ove Jensen11-010 Esbjerg Skyttekreds239/88
3104087Kim Tøtrup Pedersen11-018 Gårde Skytteforening236/64
4125396Stefan Jensenb11-010 Esbjerg Skyttekreds235/81

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Børn
190543Jesper Nielsen11-018 Gårde Skytteforening285/90    287/96    572/186
2103046Emilia Matras Egelund11-030 Alslev Skytteforening 285/94    285/95    570/189
3103038Malthe Fogh Sillesen11-030 Alslev Skytteforening 280/96    282/95    562/191

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab UNG 1 Hånd
1124009Sarah Fahnøe11-072 Helle Skytteforening237/75    257/80    494/155

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 2
141443Jan Frandsen11-001 Ribe Skyttekreds264/87    277/94    541/181
239048Bjarne Fahnøe11-072 Helle Skytteforening266/90    259/86    525/176

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 3
191088Niels Nielsen11-018 Gårde Skytteforening247/69    265/90    512/159
239291Kim Dammark11-072 Helle Skytteforening243/85    258/86    501/171

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Senior 2 Hånd
138320Inger Marie Madsen11-018 Gårde Skytteforening248/83    262/88    510/171

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Børn
1103046Emilia Matras Egelund11-030 Alslev Skytteforening 285/94
290543Jesper Nielsen11-018 Gårde Skytteforening285/90
3103038Malthe Fogh Sillesen11-030 Alslev Skytteforening 280/96

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse UNG 1 Hånd
1124009Sarah Fahnøe11-072 Helle Skytteforening237/75

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 2
139048Bjarne Fahnøe11-072 Helle Skytteforening266/90
241443Jan Frandsen11-001 Ribe Skyttekreds264/87

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 3
191088Niels Nielsen11-018 Gårde Skytteforening247/69
239291Kim Dammark11-072 Helle Skytteforening243/85

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Senior 2 Hånd
138320Inger Marie Madsen11-018 Gårde Skytteforening248/83