StævneProgram

11-02-2010 16:14

De Danske Skytteforeninger

DDS SP v.2.4.18 Oktober 2009

RESULTATLISTE FOR
Helle Skydning 15m 2010

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse BK1

1

06-81644

Jens Holmgaard Nissen

010-Esbjerg Skyttekreds

198

199

397

/

18

2

06-39042

Daniel Lauridsen

072-Helle Skytteforening

198

199

397

/

16

3

06-34051

Sofie Nielsen

072-Helle Skytteforening

198

199

397

/

15

4

06-84335

Mads Christensen

068-Guldager Skytteforening

195

196

391

/

12

5

06-83038

Simon Wallentin Nielsen

015-Ølgod Skytteforening

191

191

382

/

6

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse BK2

1

06-89734

Malene Møller

015-Ølgod Skytteforening

198

199

397

/

19

2

06-39117

Sigurd Espersen

072-Helle Skytteforening

198

199

397

/

18

3

06-88819

Anni Thovtrup

072-Helle Skytteforening

198

199

397

/

12

4

06-85881

Marianne Bramming

020-Holsted Skyttekreds

197

197

394

/

16

5

06-87917

Anders Larsen

068-Guldager Skytteforening

197

197

394

/

11

6

06-41439

Jeppe Willadsen

020-Holsted Skyttekreds

196

196

392

/

12

7

06-41363

Thomas Witting

020-Holsted Skyttekreds

197

195

392

/

9

8

06-88217

Thomas Hansen

006-Bramming Skytteforening

194

196

390

/

8

9

06-94499

Camilla Schelander Hansen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

195

193

388

/

6

10

06-85402

Jacob Hansen

068-Guldager Skytteforening

192

193

385

/

10

11

06-88209

Søren Harder

035-Varde Skytteforening

190

192

382

/

8

12

06-92841

Pernille Akselsen

015-Ølgod Skytteforening

190

192

382

/

7

13

06-91461

Camilla Haugård

021-Brørup Skyttekreds

189

192

381

/

9

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse BK3

1

06-91896

Nicholas Øland

068-Guldager Skytteforening

198

196

394

/

18

2

06-94500

Maja Bjerregaard

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

194

198

392

/

12

3

06-95038

Mads Kristensen

035-Varde Skytteforening

194

195

389

/

13

4

06-94812

Denni Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

193

195

388

/

11

5

06-94813

Mathis Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

190

195

385

/

12

6

06-94862

Sune Sundgaard Pedersen

072-Helle Skytteforening

193

192

385

/

7

7

06-94498

Emma Schelander Hansen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

193

191

384

/

8

8

06-83055

Christoffer Fuglkjær

006-Bramming Skytteforening

192

191

383

/

6

9

06-92939

Oliver Højbo Samsing

068-Guldager Skytteforening

187

195

382

/

7

10

06-88815

Simone Harder

035-Varde Skytteforening

192

190

382

/

8

11

06-90641

Rasmus Carstensen

072-Helle Skytteforening

185

189

374

/

5

12

06-85882

Mathias Bramming

020-Holsted Skyttekreds

189

185

374

/

5

13

06-92936

Jacob Lassen

068-Guldager Skytteforening

188

185

373

/

2

14

06-82580

Victor Teslak Pedersen

015-Ølgod Skytteforening

185

185

370

/

3

15

06-87879

Mathias Mortensen

015-Ølgod Skytteforening

188

182

370

/

5

16

06-88213

Alex Ernstsen

006-Bramming Skytteforening

185

183

368

/

5

17

06-92587

Emily Teslak Pedersen

015-Ølgod Skytteforening

181

182

363

/

3

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse BK4

1

06-95118

Caroline Bonde Nielsen

035-Varde Skytteforening

194

194

388

/

8

2

06-95037

Jacob H. Jørgensen

072-Helle Skytteforening

187

196

383

/

9

3

06-93854

Jeppe Emsins

035-Varde Skytteforening

183

177

360

/

1

4

06-95036

Marcel Wolfgang

072-Helle Skytteforening

174

176

350

/

0

5

06-91897

Jacob Helsinghof

068-Guldager Skytteforening

172

175

347

/

1

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse J1

1

06-39346

Jeppe Brydsø Dammark

072-Helle Skytteforening

200

199

399

/

13

2

06-40059

Nina Christensen

006-Bramming Skytteforening

199

199

398

/

23

3

06-34084

Mette Nielsen

072-Helle Skytteforening

198

199

397

/

17

4

06-40100

Michael Christensen

006-Bramming Skytteforening

199

194

393

/

15

5

06-38985

Sara Pedersen

072-Helle Skytteforening

194

194

388

/

9

6

06-40567

Mikkel H. Henriksen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

176

193

369

/

6

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse J2

1

06-39087

Thomas Søndergaard

014-Tistrup Skytteforening

197

198

395

/

14

2

06-34086

Martin Thovtrup

072-Helle Skytteforening

197

195

392

/

11

3

06-39919

Karsten Pedersen

072-Helle Skytteforening

198

194

392

/

9

4

06-40740

Benjamin Madsen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

193

196

389

/

15

5

06-41547

Kristian B. Mikkelsen

021-Brørup Skyttekreds

193

196

389

/

10

6

06-38516

Carina D. Jørgensen

014-Tistrup Skytteforening

193

192

385

/

9

7

06-40594

Mads H. Henriksen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

194

189

383

/

6

8

06-41033

Anders Nielsson

068-Guldager Skytteforening

192

185

377

/

3

9

06-41563

Jesper Gissel Christensen

021-Brørup Skyttekreds

188

183

371

/

5

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse UNG

1

06-40125

Lone B. Lund

006-Bramming Skytteforening

189

192

381

/

5

2

06-34127

Jonas Jensen

072-Helle Skytteforening

187

183

370

/

4

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse 1

1

06-34116

Kasper Kjær Jensen

072-Helle Skytteforening

192

191

383

/

7

2

06-38978

Søren A. Kristensen

072-Helle Skytteforening

194

189

383

/

8

3

06-39064

Ulla Aagaard

072-Helle Skytteforening

188

190

378

/

6

4

06-40015

Steve Lindhardt

006-Bramming Skytteforening

183

188

371

/

4

5

06-40827

Nicolai Christensen

001-Ribe Skyttekreds

183

187

370

/

1

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse 2

1

06-38352

Doris Johnsen

015-Ølgod Skytteforening

183

178

361

/

3

2

06-39476

Bent Christensen

035-Varde Skytteforening

183

174

357

/

4

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse 3

1

06-39271

Lars Søndergård

014-Tistrup Skytteforening

179

179

358

/

1

 

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse V1

1

05-84764

Flemming Lohse

944-Århus Riffelskytte Klub

196

196

392

/

15

2

06-40971

Eskild Dahl

072-Helle Skytteforening

194

196

390

/

8

3

06-39477

Bent Lauridsen

014-Tistrup Skytteforening

194

195

389

/

11

4

06-41593

Ejgil Thuesen

021-Brørup Skyttekreds

194

191

385

/

8

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse V2

1

06-39410

Erik Hungeberg

072-Helle Skytteforening

196

192

388

/

9

2

06-40946

Hilda Dahl

072-Helle Skytteforening

192

194

386

/

5

3

06-34101

Kurt Lorentsen

072-Helle Skytteforening

190

193

383

/

5

4

06-41526

Mogens Hansen

021-Brørup Skyttekreds

193

190

383

/

5

5

06-41305

Mads Pedersen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

194

189

383

/

7

6

06-39473

Bente Olsen

014-Tistrup Skytteforening

191

186

377

/

8

7

06-38522

Arne Christensen

014-Tistrup Skytteforening

184

187

371

/

4

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse V3

1

06-38403

Tove Sørensen

014-Tistrup Skytteforening

196

188

384

/

2

2

06-39485

Annelise Lauridsen

014-Tistrup Skytteforening

188

189

377

/

6

3

06-39278

Kurt Olsen

014-Tistrup Skytteforening

189

188

377

/

3

4

06-38995

Niels J. Pedersen

072-Helle Skytteforening

182

189

371

/

4

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse ÅK1

1

06-40207

Ida Søby Fogh

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

199

200

399

/

24

2

06-39795

Lene Jensen

001-Ribe Skyttekreds

200

198

398

/

13

3

06-41263

Berit Kirstine Gejl

072-Helle Skytteforening

197

200

397

/

13

4

06-40983

Else Jensen

001-Ribe Skyttekreds

199

198

397

/

19

5

06-40139

Kristian Lund

006-Bramming Skytteforening

198

195

393

/

9

6

06-34164

Britta Hansen

072-Helle Skytteforening

196

196

392

/

11

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse ÅK2

1

06-39423

Dennis Højgaard

014-Tistrup Skytteforening

196

198

394

/

13

2

06-41006

Brian Nielsson

068-Guldager Skytteforening

195

198

393

/

16

3

06-39291

Kim Dammark

072-Helle Skytteforening

195

195

390

/

10

4

06-39033

Hans O. Lauridsen

072-Helle Skytteforening

194

191

385

/

5

5

06-34103

Knud Jørgen Jensen

072-Helle Skytteforening

191

193

384

/

10

6

06-90642

Annemette Askou Jensen

021-Brørup Skyttekreds

191

193

384

/

9

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse ÅK3

1

06-40679

Henrik Lambertsen

068-Guldager Skytteforening

196

191

387

/

10

2

06-94811

Ilrik Knudsen

072-Helle Skytteforening

191

195

386

/

11

3

06-87916

Torben Larsen

068-Guldager Skytteforening

192

191

383

/

6

4

06-39276

Laila Højgaard

014-Tistrup Skytteforening

191

191

382

/

8

5

06-88816

Gitte Harder

035-Varde Skytteforening

190

191

381

/

7

6

06-85748

Morten Christensen

068-Guldager Skytteforening

191

190

381

/

10

7

06-41356

Jens Chr. Pedersen

020-Holsted Skyttekreds

189

188

377

/

6

 

 

15m Gevær - Klasse BK1

1

06-39042

Daniel Lauridsen

072-Helle Skytteforening

198

/

10

2

06-81644

Jens Holmgaard Nissen

010-Esbjerg Skyttekreds

198

/

9

3

06-34051

Sofie Nielsen

072-Helle Skytteforening

198

/

5

4

06-84335

Mads Christensen

068-Guldager Skytteforening

195

/

5

5

06-41466

Camilla Beier

020-Holsted Skyttekreds

195

/

3

6

06-83038

Simon Wallentin Nielsen

015-Ølgod Skytteforening

191

/

3

 

 

15m Gevær - Klasse BK2

1

06-89734

Malene Møller

015-Ølgod Skytteforening

198

/

10

2

06-39117

Sigurd Espersen

072-Helle Skytteforening

198

/

9

3

06-88819

Anni Thovtrup

072-Helle Skytteforening

198

/

4

4

06-85881

Marianne Bramming

020-Holsted Skyttekreds

197

/

6

5

06-41363

Thomas Witting

020-Holsted Skyttekreds

197

/

5

6

06-87917

Anders Larsen

068-Guldager Skytteforening

197

/

3

7

06-41439

Jeppe Willadsen

020-Holsted Skyttekreds

196

/

5

8

06-94499

Camilla Schelander Hansen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

195

/

0

9

06-88217

Thomas Hansen

006-Bramming Skytteforening

194

/

4

10

06-83947

Malene Hansen

020-Holsted Skyttekreds

193

/

3

11

06-85402

Jacob Hansen

068-Guldager Skytteforening

192

/

5

12

06-88209

Søren Harder

035-Varde Skytteforening

190

/

4

13

06-92841

Pernille Akselsen

015-Ølgod Skytteforening

190

/

3

14

06-91461

Camilla Haugård

021-Brørup Skyttekreds

189

/

4

 

 

15m Gevær - Klasse BK3

1

06-91896

Nicholas Øland

068-Guldager Skytteforening

198

/

11

2

06-95038

Mads Kristensen

035-Varde Skytteforening

194

/

6

3

06-94500

Maja Bjerregaard

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

194

/

4

4

06-94812

Denni Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

193

/

5

5

06-94862

Sune Sundgaard Pedersen

072-Helle Skytteforening

193

/

5

6

06-94498

Emma Schelander Hansen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

193

/

3

7

06-83055

Christoffer Fuglkjær

006-Bramming Skytteforening

192

/

5

8

06-88815

Simone Harder

035-Varde Skytteforening

192

/

5

9

06-94813

Mathis Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

190

/

4

10

06-85882

Mathias Bramming

020-Holsted Skyttekreds

189

/

4

11

06-85468

Emil Villandsen

020-Holsted Skyttekreds

188

/

5

12

06-87879

Mathias Mortensen

015-Ølgod Skytteforening

188

/

5

13

06-92936

Jacob Lassen

068-Guldager Skytteforening

188

/

0

14

06-92939

Oliver Højbo Samsing

068-Guldager Skytteforening

187

/

2

15

06-88213

Alex Ernstsen

006-Bramming Skytteforening

185

/

5

16

06-82580

Victor Teslak Pedersen

015-Ølgod Skytteforening

185

/

2

17

06-90641

Rasmus Carstensen

072-Helle Skytteforening

185

/

1

18

06-92587

Emily Teslak Pedersen

015-Ølgod Skytteforening

181

/

1

 

 

 

 

15m Gevær - Klasse BK4

1

06-95118

Caroline Bonde Nielsen

035-Varde Skytteforening

194

/

3

2

06-95037

Jacob H. Jørgensen

072-Helle Skytteforening

187

/

2

3

06-93854

Jeppe Emsins

035-Varde Skytteforening

183

/

0

4

06-900002

Mathias Søberg

072-Helle Skytteforening

181

/

1

5

06-900001

Peter Søberg

072-Helle Skytteforening

180

/

3

6

06-87895

Maria Elkjær Olesen

020-Holsted Skyttekreds

176

/

1

7

06-95036

Marcel Wolfgang

072-Helle Skytteforening

174

/

0

8

06-91897

Jacob Helsinghof

068-Guldager Skytteforening

172

/

0

 

 

15m Gevær - Klasse J1

1

06-39346

Jeppe Brydsø Dammark

072-Helle Skytteforening

200

/

8

2

06-40059

Nina Christensen

006-Bramming Skytteforening

199

/

12

3

06-40100

Michael Christensen

006-Bramming Skytteforening

199

/

11

4

06-34084

Mette Nielsen

072-Helle Skytteforening

198

/

8

5

06-38985

Sara Pedersen

072-Helle Skytteforening

194

/

3

6

06-40567

Mikkel H. Henriksen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

176

/

0

 

 

15m Gevær - Klasse J2

1

06-39919

Karsten Pedersen

072-Helle Skytteforening

198

/

6

2

06-39087

Thomas Søndergaard

014-Tistrup Skytteforening

197

/

6

3

06-34086

Martin Thovtrup

072-Helle Skytteforening

197

/

5

4

06-40594

Mads H. Henriksen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

194

/

3

5

06-40740

Benjamin Madsen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

193

/

8

6

06-38516

Carina D. Jørgensen

014-Tistrup Skytteforening

193

/

6

7

06-41547

Kristian B. Mikkelsen

021-Brørup Skyttekreds

193

/

4

8

06-41033

Anders Nielsson

068-Guldager Skytteforening

192

/

2

9

06-41563

Jesper Gissel Christensen

021-Brørup Skyttekreds

188

/

3

10

06-39971

Jesper Bramming

020-Holsted Skyttekreds

184

/

2

 

 

15m Gevær - Klasse UNG

1

06-40125

Lone B. Lund

006-Bramming Skytteforening

189

/

4

2

06-34127

Jonas Jensen

072-Helle Skytteforening

187

/

3

 

 

15m Gevær - Klasse 1

1

06-38978

Søren A. Kristensen

072-Helle Skytteforening

194

/

4

2

06-34116

Kasper Kjær Jensen

072-Helle Skytteforening

192

/

3

3

06-39064

Ulla Aagaard

072-Helle Skytteforening

188

/

4

4

06-40015

Steve Lindhardt

006-Bramming Skytteforening

183

/

1

5

06-40827

Nicolai Christensen

001-Ribe Skyttekreds

183

/

0

 

 

15m Gevær - Klasse 2

1

06-38352

Doris Johnsen

015-Ølgod Skytteforening

183

/

2

2

06-39476

Bent Christensen

035-Varde Skytteforening

183

/

2

 

 

15m Gevær - Klasse 3

1

06-39271

Lars Søndergård

014-Tistrup Skytteforening

179

/

0

 

 

15m Gevær - Klasse V1

1

05-84764

Flemming Lohse

944-Århus Riffelskytte Klub

196

/

4

2

06-39477

Bent Lauridsen

014-Tistrup Skytteforening

194

/

6

3

06-40971

Eskild Dahl

072-Helle Skytteforening

194

/

5

4

06-41593

Ejgil Thuesen

021-Brørup Skyttekreds

194

/

3

 

 

15m Gevær - Klasse V2

1

06-39410

Erik Hungeberg

072-Helle Skytteforening

196

/

7

2

06-41305

Mads Pedersen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

194

/

4

3

06-41701

Eigild Bangert

325-Rødding Skytteforening

193

/

6

4

06-41685

Jan Slothuus

325-Rødding Skytteforening

193

/

3

5

06-41526

Mogens Hansen

021-Brørup Skyttekreds

193

/

2

6

06-40946

Hilda Dahl

072-Helle Skytteforening

192

/

3

7

06-39934

Ingrid Hauge

072-Helle Skytteforening

191

/

4

8

06-39473

Bente Olsen

014-Tistrup Skytteforening

191

/

3

9

06-34101

Kurt Lorentsen

072-Helle Skytteforening

190

/

4

10

06-38522

Arne Christensen

014-Tistrup Skytteforening

184

/

1

 

 

15m Gevær - Klasse V3

1

06-38403

Tove Sørensen

014-Tistrup Skytteforening

196

/

1

2

06-39278

Kurt Olsen

014-Tistrup Skytteforening

189

/

2

3

06-39485

Annelise Lauridsen

014-Tistrup Skytteforening

188

/

1

4

06-38995

Niels J. Pedersen

072-Helle Skytteforening

182

/

2

 

 

15m Gevær - Klasse ÅK1

1

06-39795

Lene Jensen

001-Ribe Skyttekreds

200

/

6

2

06-40983

Else Jensen

001-Ribe Skyttekreds

199

/

13

3

06-40207

Ida Søby Fogh

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

199

/

10

4

06-40139

Kristian Lund

006-Bramming Skytteforening

198

/

3

5

06-39981

Villy Fogh

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

197

/

9

6

06-41263

Berit Kirstine Gejl

072-Helle Skytteforening

197

/

7

7

06-34164

Britta Hansen

072-Helle Skytteforening

196

/

6

 

 

15m Gevær - Klasse ÅK2

1

06-39423

Dennis Højgaard

014-Tistrup Skytteforening

196

/

6

2

06-41006

Brian Nielsson

068-Guldager Skytteforening

195

/

10

3

06-39291

Kim Dammark

072-Helle Skytteforening

195

/

5

4

06-41660

Liselotte Petersen

325-Rødding Skytteforening

195

/

5

5

06-39033

Hans O. Lauridsen

072-Helle Skytteforening

194

/

2

6

06-90642

Annemette Askou Jensen

021-Brørup Skyttekreds

191

/

3

7

06-34103

Knud Jørgen Jensen

072-Helle Skytteforening

191

/

2

 

 

15m Gevær - Klasse ÅK3

1

06-40679

Henrik Lambertsen

068-Guldager Skytteforening

196

/

3

2

06-87916

Torben Larsen

068-Guldager Skytteforening

192

/

3

3

06-85748

Morten Christensen

068-Guldager Skytteforening

191

/

6

4

06-39276

Laila Højgaard

014-Tistrup Skytteforening

191

/

5

5

06-94811

Ilrik Knudsen

072-Helle Skytteforening

191

/

4

6

06-88816

Gitte Harder

035-Varde Skytteforening

190

/

2

7

06-41356

Jens Chr. Pedersen

020-Holsted Skyttekreds

189

/

3

8

06-41663

Lars Jepsen

325-Rødding Skytteforening

184

/

1

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse BK1

1

06-81644

Jens Holmgaard Nissen

010-Esbjerg Skyttekreds

200

200

400

/

19

2

06-39042

Daniel Lauridsen

072-Helle Skytteforening

200

199

399

/

18

3

06-83038

Simon Wallentin Nielsen

015-Ølgod Skytteforening

200

198

398

/

16

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse BK2

1

06-88819

Anni Thovtrup

072-Helle Skytteforening

198

200

398

/

16

2

06-34051

Sofie Nielsen

072-Helle Skytteforening

199

199

398

/

16

3

06-39117

Sigurd Espersen

072-Helle Skytteforening

199

199

398

/

15

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse BK3

1

06-94812

Denni Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

192

195

387

/

4

2

06-39996

Tobias Kristensen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

190

195

385

/

6

3

06-94813

Mathis Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

192

191

383

/

6

4

06-83066

Dennis Jørgensen

014-Tistrup Skytteforening

188

192

380

/

7

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse J1

1

06-34084

Mette Nielsen

072-Helle Skytteforening

199

199

398

/

18

2

06-40059

Nina Christensen

006-Bramming Skytteforening

199

199

398

/

7

3

06-39346

Jeppe Brydsø Dammark

072-Helle Skytteforening

197

198

395

/

11

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse J2

1

06-40100

Michael Christensen

006-Bramming Skytteforening

200

197

397

/

13

2

06-41941

Jack S. Hansen

020-Holsted Skyttekreds

195

196

391

/

4

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse UNG

1

06-40125

Lone B. Lund

006-Bramming Skytteforening

185

191

376

/

8

2

06-39045

Carina Esbjerg

072-Helle Skytteforening

186

190

376

/

2

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse 1

1

06-34116

Kasper Kjær Jensen

072-Helle Skytteforening

192

196

388

/

4

2

06-39064

Ulla Aagaard

072-Helle Skytteforening

194

192

386

/

4

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse 3

1

06-39476

Bent Christensen

035-Varde Skytteforening

176

181

357

/

2

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse V1

1

05-84764

Flemming Lohse

944-Århus Riffelskytte Klub

198

199

397

/

7

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse ÅK1

1

06-40983

Else Jensen

001-Ribe Skyttekreds

200

198

398

/

19

2

06-39795

Lene Jensen

001-Ribe Skyttekreds

198

198

396

/

12

3

06-39033

Hans O. Lauridsen

072-Helle Skytteforening

189

197

386

/

7

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse ÅK2

1

06-86480

Susanne Gissel Christensen

021-Brørup Skyttekreds

191

195

386

/

6

 

 

15m Luftgevær - Klasse BK1

1

06-81644

Jens Holmgaard Nissen

010-Esbjerg Skyttekreds

200

/

10

2

06-39042

Daniel Lauridsen

072-Helle Skytteforening

200

/

10

3

06-83038

Simon Wallentin Nielsen

015-Ølgod Skytteforening

200

/

6

 

 

15m Luftgevær - Klasse BK2

1

06-34051

Sofie Nielsen

072-Helle Skytteforening

199

/

13

2

06-39117

Sigurd Espersen

072-Helle Skytteforening

199

/

6

3

06-88819

Anni Thovtrup

072-Helle Skytteforening

198

/

5

 

 

15m Luftgevær - Klasse BK3

1

06-94813

Mathis Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

192

/

3

2

06-94812

Denni Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

192

/

2

3