Mouse Cup Bramming

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse BK1

1

08-84410

Frede Wittenkamp

215-Sparta Idrætsforening

200

200

400

/

18

2

08-84411

Kaja Wittenkamp

215-Sparta Idrætsforening

199

200

399

/

27

3

08-88256

Mathias Martinez-Dreehsen

215-Sparta Idrætsforening

199

200

399

/

15

4

06-81644

Jens Holmgaard Nissen

010-Esbjerg Skyttekreds

197

200

397

/

18

5

06-34051

Sofie Nielsen

072-Helle Skytteforening

197

200

397

/

17

6

06-41466

Camilla Beier

020-Holsted Skyttekreds

198

197

395

/

19

7

06-39042

Daniel Lauridsen

072-Helle Skytteforening

194

199

393

/

9

8

06-87378

Andrè T. Jensen

021-Brørup Skyttekreds

195

198

393

/

16

9

08-85130

Robin Lønborg

215-Sparta Idrætsforening

197

195

392

/

14

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse BK2

1

08-86815

Regina Seidel

215-Sparta Idrætsforening

198

199

397

/

19

2

08-88257

Andreas Martinez-Dreehsen

215-Sparta Idrætsforening

200

197

397

/

20

3

06-88217

Thomas Hansen

006-Bramming Skytteforening

196

199

395

/

14

4

06-39117

Sigurd Espersen

072-Helle Skytteforening

199

195

394

/

11

5

06-88819

Anni Thovtrup

072-Helle Skytteforening

196

195

391

/

21

6

06-40745

Andreas Hansen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

195

194

389

/

11

7

06-83947

Malene Hansen

020-Holsted Skyttekreds

194

193

387

/

8

8

06-40166

Jon S. Pedersen

006-Bramming Skytteforening

198

189

387

/

9

9

06-82852

Jacob Jeppersen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

179

188

367

/

12

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse BK3

1

06-91461

Camilla Haugård

021-Brørup Skyttekreds

197

199

396

/

20

2

06-89134

Line Pedersen

006-Bramming Skytteforening

197

196

393

/

12

3

06-88209

Søren Harder

035-Varde Skytteforening

194

193

387

/

11

4

06-88815

Simone Harder

035-Varde Skytteforening

194

190

384

/

4

5

06-89135

Anna Pedersen

006-Bramming Skytteforening

190

193

383

/

6

6

06-92841

Pernille Akselsen

015-Ølgod Skytteforening

196

187

383

/

3

7

06-90641

Rasmus Carstensen

072-Helle Skytteforening

193

189

382

/

13

8

06-87879

Mathias Mortensen

015-Ølgod Skytteforening

190

191

381

/

7

9

06-93183

Jonas Aagaard

072-Helle Skytteforening

192

187

379

/

9

10

06-88276

Lise-Lotte Poulsen

015-Ølgod Skytteforening

185

185

370

/

3

11

06-84289

Nicolaj Andersen

006-Bramming Skytteforening

184

183

367

/

4

12

06-83055

Christoffer Fuglkjær

006-Bramming Skytteforening

181

182

363

/

1

13

06-88213

Alex Ernstsen

006-Bramming Skytteforening

180

171

351

/

1

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse BK4

1

06-94499

Camilla Schelander Hansen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

200

200

400

/

35

2

06-94505

Ditte Schmidt Poulsen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

200

200

400

/

29

3

06-94595

Danielle Ley Stokholm

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

196

200

396

/

33

4

06-900009

Denni Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

193

190

383

/

9

5

06-80893

Sune Pedersen

072-Helle Skytteforening

190

191

381

/

10

6

06-900008

Mathis Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

188

192

380

/

6

7

06-94500

Maja Bjerregaard

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

190

190

380

/

16

8

06-72387

Sune S. Jensen

021-Brørup Skyttekreds

187

185

372

/

7

9

06-900002

Simon Ø. Nielsen

023-Vejen-Skibelund Skytteforening

185

185

370

/

4

10

06-94498

Emma Schelander Hansen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

178

182

360

/

3

11

06-900004

Casper Getz

023-Vejen-Skibelund Skytteforening

176

176

352

/

1

12

06-94502

Michael Frandsen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

175

167

342

/

0

13

06-900005

Mikkel Sønning

023-Vejen-Skibelund Skytteforening

175

162

337

/

2

14

06-93501

Emil Poulsen

015-Ølgod Skytteforening

170

163

333

/

1

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse J1

1

08-39582

Maria Bang

215-Sparta Idrætsforening

199

200

399

/

22

2

06-39346

Jeppe Brydsø Dammark

072-Helle Skytteforening

200

199

399

/

17

3

06-34084

Mette Nielsen

072-Helle Skytteforening

198

200

398

/

28

4

06-40100

Michael Christensen

006-Bramming Skytteforening

200

197

397

/

21

5

06-40059

Nina Christensen

006-Bramming Skytteforening

197

198

395

/

12

6

06-40567

Mikkel H. Henriksen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

196

198

394

/

31

7

06-38985

Sara Pedersen

072-Helle Skytteforening

196

192

388

/

12

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse J2

1

08-39625

Irene Oksen

215-Sparta Idrætsforening

199

195

394

/

20

2

06-34086

Martin Thovtrup

072-Helle Skytteforening

195

198

393

/

20

3

06-41547

Kristian B. Mikkelsen

021-Brørup Skyttekreds

196

197

393

/

13

4

06-40740

Benjamin Madsen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

194

197

391

/

28

5

08-39534

Sarah Brylle

215-Sparta Idrætsforening

191

197

388

/

8

6

06-41563

Jesper Gissel Christensen

021-Brørup Skyttekreds

192

187

379

/

6

7

06-40594

Mads H. Henriksen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

194

185

379

/

28

8

06-83473

Andreas Frederiksen

038-Grindsted Skytteforening

189

188

377

/

5

9

06-39919

Karsten Pedersen

072-Helle Skytteforening

190

186

376

/

12

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse UNG

1

06-40125

Lone B. Lund

006-Bramming Skytteforening

176

195

371

/

9

2

06-39045

Carina Esbjerg

072-Helle Skytteforening

185

185

370

/

9

3

06-34127

Jonas Jensen

072-Helle Skytteforening

185

185

370

/

0

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse 1

1

06-39064

Ulla Aagaard

072-Helle Skytteforening

194

193

387

/

10

2

06-38978

Søren A. Kristensen

072-Helle Skytteforening

191

194

385

/

6

3

06-34116

Kasper Kjær Jensen

072-Helle Skytteforening

190

191

381

/

7

4

06-41245

Charlotte Dahl

010-Esbjerg Skyttekreds

191

190

381

/

7

5

06-40015

Steve Lindhardt

006-Bramming Skytteforening

186

194

380

/

7

6

08-42345

Jens Faurbye

308-Vojens Skytteforening

188

190

378

/

5

7

06-40827

Nicolai Christensen

001-Ribe Skyttekreds

189

186

375

/

5

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse 3

1

08-39616

Jens Peter Oksen

215-Sparta Idrætsforening

183

183

366

/

3

2

06-91585

Ann-Britt Overgaard

010-Esbjerg Skyttekreds

180

184

364

/

3

3

06-40096

Michael Rosenlund

006-Bramming Skytteforening

170

177

347

/

0

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse 4

1

08-39563

Nicki Fabricius

215-Sparta Idrætsforening

171

174

345

/

1

2

05-39652

Dennis Oksen

901-Skytteklubben DSB/ASF

174

167

341

/

3

3

06-88208

Jens Jørgen Harder

035-Varde Skytteforening

145

164

309

/

1

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse V1

1

06-40971

Eskild Dahl

072-Helle Skytteforening

195

196

391

/

12

2

06-41593

Ejgil Thuesen

021-Brørup Skyttekreds

194

189

383

/

6

3

06-40622

Knud Erik Høgh

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

189

187

376

/

10

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse V2

1

06-40220

Hans Clausen Fogh

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

196

197

393

/

14

2

06-39934

Ingrid Hauge

072-Helle Skytteforening

192

194

386

/

5

3

06-40946

Hilda Dahl

072-Helle Skytteforening

192

191

383

/

7

4

06-41526

Mogens Hansen

021-Brørup Skyttekreds

188

194

382

/

9

5

06-39473

Bente Olsen

014-Tistrup Skytteforening

187

194

381

/

13

6

06-38415

Svend Åge Pedersen

014-Tistrup Skytteforening

190

188

378

/

5

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse V3

1

06-39278

Kurt Olsen

014-Tistrup Skytteforening

184

190

374

/

6

2

06-41957

Evald Nielsen

023-Vejen-Skibelund Skytteforening

186

177

363

/

0

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse ÅK1

1

06-39795

Lene Jensen

001-Ribe Skyttekreds

200

199

399

/

28

2

06-40983

Else Jensen

001-Ribe Skyttekreds

200

198

398

/

24

3

06-40207

Ida Søby Fogh

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

200

196

396

/

18

4

06-41477

Alice Frandsen

001-Ribe Skyttekreds

193

198

391

/

16

5

06-40163

Jørgen Thiim

006-Bramming Skytteforening

195

194

389

/

11

6

06-40139

Kristian Lund

006-Bramming Skytteforening

196

191

387

/

11

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse ÅK2

1

06-39980

Yvonne Rosenlund

006-Bramming Skytteforening

200

199

399

/

25

2

08-84412

Per Brylle

215-Sparta Idrætsforening

196

196

392

/

12

3

06-41561

Jesper K. Pedersen

021-Brørup Skyttekreds

194

196

390

/

8

4

08-93550

Per Rosenkilde-Hansen

308-Vojens Skytteforening

194

194

388

/

6

5

08-93551

Sanne Rosenkilde-Hansen

308-Vojens Skytteforening

195

193

388

/

10

6

06-34103

Knud Jørgen Jensen

072-Helle Skytteforening

193

193

386

/

15

7

08-39626

Ingrid Lassen

215-Sparta Idrætsforening

193

193

386

/

11

8

08-39630

Henrik Bentsen

215-Sparta Idrætsforening

188

191

379

/

10

9

06-34100

Løkke Laijla Terkelsen

038-Grindsted Skytteforening

189

188

377

/

4

 

 

15m Gevær - Mesterskab Klasse ÅK3

1

08-94598

Kim Weber

308-Vojens Skytteforening

199

199

398

/

16

2

08-92845

Steen Henriksen

308-Vojens Skytteforening

195

197

392

/

14

3

06-900010

Ulrik Knudsen

072-Helle Skytteforening

196

194

390

/

15

4

08-87121

Helle Bang

215-Sparta Idrætsforening

195

194

389

/

8

5

06-41356

Jens Chr. Pedersen

020-Holsted Skyttekreds

188

186

374

/

2

6

06-40158

Karina Rimmen

006-Bramming Skytteforening

183

184

367

/

2

7

06-40081

Morten Smidt

006-Bramming Skytteforening

185

180

365

/

2

8

06-88816

Gitte Harder

035-Varde Skytteforening

179

179

358

/

1

 

 

15m Gevær - Klasse BK1

1

08-84410

Frede Wittenkamp

215-Sparta Idrætsforening

200

/

9

2

08-84411

Kaja Wittenkamp

215-Sparta Idrætsforening

199

/

11

3

08-88256

Mathias Martinez-Dreehsen

215-Sparta Idrætsforening

199

/

6

4

06-41466

Camilla Beier

020-Holsted Skyttekreds

198

/

11

5

06-81644

Jens Holmgaard Nissen

010-Esbjerg Skyttekreds

197

/

10

6

06-34051

Sofie Nielsen

072-Helle Skytteforening

197

/

10

7

08-85130

Robin Lønborg

215-Sparta Idrætsforening

197

/

9

8

06-87378

Andrè T. Jensen

021-Brørup Skyttekreds

195

/

6

9

06-82854

Majken Madsen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

194

/

9

10

06-39042

Daniel Lauridsen

072-Helle Skytteforening

194

/

4

 

 

15m Gevær - Klasse BK2

1

08-88257

Andreas Martinez-Dreehsen

215-Sparta Idrætsforening

200

/

12

2

06-39117

Sigurd Espersen

072-Helle Skytteforening

199

/

8

3

08-86815

Regina Seidel

215-Sparta Idrætsforening

198

/

11

4

06-40166

Jon S. Pedersen

006-Bramming Skytteforening

198

/

8

5

06-88819

Anni Thovtrup

072-Helle Skytteforening

196

/

11

6

06-85881

Marianne Bramming

020-Holsted Skyttekreds

196

/

9

7

06-88217

Thomas Hansen

006-Bramming Skytteforening

196

/

5

8

06-40745

Andreas Hansen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

195

/

6

9

06-83947

Malene Hansen

020-Holsted Skyttekreds

194

/

3

10

06-41363

Thomas Witting

020-Holsted Skyttekreds

190

/

3

11

06-41439

Jeppe Willadsen

020-Holsted Skyttekreds

190

/

3

12

06-84700

Emil Vase Jepsen

020-Holsted Skyttekreds

187

/

1

13

06-82852

Jacob Jeppersen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

179

/

6

 

 

15m Gevær - Klasse BK3

1

06-91461

Camilla Haugård

021-Brørup Skyttekreds

197

/

9

2

06-89134

Line Pedersen

006-Bramming Skytteforening

197

/

7

3

06-92841

Pernille Akselsen

015-Ølgod Skytteforening

196

/

3

4

06-88209

Søren Harder

035-Varde Skytteforening

194

/

4

5

06-88815

Simone Harder

035-Varde Skytteforening

194

/

2

6

06-90641

Rasmus Carstensen

072-Helle Skytteforening

193

/

10

7

06-39702

Mathias Christensen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

193

/

0

8

06-93183

Jonas Aagaard

072-Helle Skytteforening

192

/

8

9

06-87879

Mathias Mortensen

015-Ølgod Skytteforening

190

/

4

10

06-85468

Emil Villandsen

020-Holsted Skyttekreds

190

/

3

11

06-89135

Anna Pedersen

006-Bramming Skytteforening

190

/

3

12

06-88276

Lise-Lotte Poulsen

015-Ølgod Skytteforening

185

/

2

13

06-84289

Nicolaj Andersen

006-Bramming Skytteforening

184

/

2

14

06-87734

Jannik Benedictus

020-Holsted Skyttekreds

183

/

2

15

06-85882

Mathias Bramming

020-Holsted Skyttekreds

183

/

0

16

06-88562

Simon Baltzer

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

182

/

2

17

06-83055

Christoffer Fuglkjær

006-Bramming Skytteforening

181

/

0

18

06-88213

Alex Ernstsen

006-Bramming Skytteforening

180

/

0

19

06-87562

Oliver Balzer

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

168

/

0

 

 

15m Gevær - Klasse BK4

1

06-94499

Camilla Schelander Hansen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

200

/

18

2

06-94505

Ditte Schmidt Poulsen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

200

/

15

3

06-94595

Danielle Ley Stokholm

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

196

/

16

4

06-900009

Denni Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

193

/

5

5

06-94500

Maja Bjerregaard

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

190

/

13

6

06-80893

Sune Pedersen

072-Helle Skytteforening

190

/

4

7

06-900008

Mathis Carstensen Knudsen

072-Helle Skytteforening

188

/

4

8

06-72387

Sune S. Jensen

021-Brørup Skyttekreds

187

/

4

9

06-900002

Simon Ø. Nielsen

023-Vejen-Skibelund Skytteforening

185

/

2

10

06-92683

Emma Sofie Regen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

179

/

2

11

06-91408

Majken Rosenlund

006-Bramming Skytteforening

179

/

0

12

06-94498

Emma Schelander Hansen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

178

/

3

13

06-900004

Casper Getz

023-Vejen-Skibelund Skytteforening

176

/

0

14

06-900005

Mikkel Sønning

023-Vejen-Skibelund Skytteforening

175

/

1

15

06-94502

Michael Frandsen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

175

/

0

16

06-93501

Emil Poulsen

015-Ølgod Skytteforening

170

/

0

17

06-91409

Kristine Rosenlund

006-Bramming Skytteforening

169

/

0

 

 

15m Gevær - Klasse J1

1

06-40100

Michael Christensen

006-Bramming Skytteforening

200

/

12

2

06-39346

Jeppe Brydsø Dammark

072-Helle Skytteforening

200

/

7

3

08-39582

Maria Bang

215-Sparta Idrætsforening

199

/

10

4

06-34084

Mette Nielsen

072-Helle Skytteforening

198

/

12

5

06-40059

Nina Christensen

006-Bramming Skytteforening

197

/

4

6

06-40567

Mikkel H. Henriksen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

196

/

17

7

06-38985

Sara Pedersen

072-Helle Skytteforening

196

/

6

 

 

15m Gevær - Klasse J2

1

08-39625

Irene Oksen

215-Sparta Idrætsforening

199

/

8

2

06-41547

Kristian B. Mikkelsen

021-Brørup Skyttekreds

196

/

8

3

06-34086

Martin Thovtrup

072-Helle Skytteforening

195

/

7

4

06-40594

Mads H. Henriksen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

194

/

16

5

06-40740

Benjamin Madsen

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

194

/

13

6

06-41563

Jesper Gissel Christensen

021-Brørup Skyttekreds

192

/

3

7

08-39534

Sarah Brylle

215-Sparta Idrætsforening

191

/

1

8

06-39919

Karsten Pedersen

072-Helle Skytteforening

190

/

8

9

06-83473

Andreas Frederiksen

038-Grindsted Skytteforening

189

/

3

 

 

15m Gevær - Klasse UNG

1

06-39045

Carina Esbjerg

072-Helle Skytteforening

185

/

6

2

06-34127

Jonas Jensen

072-Helle Skytteforening

185

/

0

3

06-40125

Lone B. Lund

006-Bramming Skytteforening

176

/

0

 

 

15m Gevær - Klasse 1

1

06-39064

Ulla Aagaard

072-Helle Skytteforening

194

/

6

2

06-41245

Charlotte Dahl

010-Esbjerg Skyttekreds

191

/

5

3

06-38978

Søren A. Kristensen

072-Helle Skytteforening

191

/

0

4

06-34116

Kasper Kjær Jensen

072-Helle Skytteforening

190

/

1

5

06-40827

Nicolai Christensen

001-Ribe Skyttekreds

189

/

3

6

08-42345

Jens Faurbye

308-Vojens Skytteforening

188

/

3

7

06-40015

Steve Lindhardt

006-Bramming Skytteforening

186

/

2

 

 

15m Gevær - Klasse 3

1

08-39616

Jens Peter Oksen

215-Sparta Idrætsforening

183

/

1

2

06-91585

Ann-Britt Overgaard

010-Esbjerg Skyttekreds

180

/

1

3

06-40096

Michael Rosenlund

006-Bramming Skytteforening

170

/

0

 

 

15m Gevær - Klasse 4

1

05-39652

Dennis Oksen

901-Skytteklubben DSB/ASF

174

/

1

2

08-39563

Nicki Fabricius

215-Sparta Idrætsforening

171

/

0

3

06-900003

Hans-Jürgen Getz

023-Vejen-Skibelund Skytteforening

163

/

1

4

06-88208

Jens Jørgen Harder

035-Varde Skytteforening

145

/

0

 

 

15m Gevær - Klasse V1

1

06-40971

Eskild Dahl

072-Helle Skytteforening

195

/

7

2

06-41593

Ejgil Thuesen

021-Brørup Skyttekreds

194

/

3

3

06-40622

Knud Erik Høgh

030-Alslev Skytteforening Vestjyde

189

/

2

 

 

15m Gevær - Klasse V2

1

06-40220

Hans Clausen Fogh

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

196

/

7

2

06-41701

Eigild Bangert

325-Rødding Skytteforening

194

/

2

3

06-41305

Mads Pedersen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

193

/

5

4

06-40946

Hilda Dahl

072-Helle Skytteforening

192

/

2

5

06-39934

Ingrid Hauge

072-Helle Skytteforening

192

/

2

6

06-41685

Jan Slothuus

325-Rødding Skytteforening

191

/

3

7

06-38415

Svend Åge Pedersen

014-Tistrup Skytteforening

190

/

4

8

06-41526

Mogens Hansen

021-Brørup Skyttekreds

188

/

1

9

06-39473

Bente Olsen

014-Tistrup Skytteforening

187

/

5

10

06-40224

Frode Hansen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

186

/

1

 

 

15m Gevær - Klasse V3

1

06-40142

Knud Kristensen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

191

/

4

2

06-41957

Evald Nielsen

023-Vejen-Skibelund Skytteforening

186

/

0

3

06-39278

Kurt Olsen

014-Tistrup Skytteforening

184

/

0

4

06-40228

Erna Hansen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

181

/

1

5

06-39984

Vanda Christensen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

179

/

2

6

06-41658

Mads Lund

325-Rødding Skytteforening

179

/

1

7

06-900001

Jørgen Madsen

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

173

/

1

8

06-40232

Erik Hundebøl

006-Bramming Skytteforening

170

/

1

 

 

15m Gevær - Klasse ÅK1

1

06-39795

Lene Jensen

001-Ribe Skyttekreds

200

/

14

2

06-40207

Ida Søby Fogh

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

200

/

13

3

06-40983

Else Jensen

001-Ribe Skyttekreds

200

/

12

4

06-40102

Mette Rosenlund Lindhardt

006-Bramming Skytteforening

197

/

10

5

06-40139

Kristian Lund

006-Bramming Skytteforening

196

/

8

6

06-39981

Villy Fogh

043-Gørding/Vejrup Skytteforening

196

/

5

7

06-40163

Jørgen Thiim

006-Bramming Skytteforening

195

/

7

8

08-39655

Connie Schmidt

215-Sparta Idrætsforening

194

/

8

9

06-41477

Alice Frandsen

001-Ribe Skyttekreds

193

/

5

10

06-34164

Britta Hansen

072-Helle Skytteforening

191

/

5

 

 

15m Gevær - Klasse ÅK2

1

06-39980

Yvonne Rosenlund

006-Bramming Skytteforening

200

/

13

2

08-84412

Per Brylle

215-Sparta Idrætsforening

196

/

2

3

08-93551

Sanne Rosenkilde-Hansen

308-Vojens Skytteforening

195

/

7

4

06-41561

Jesper K. Pedersen

021-Brørup Skyttekreds

194

/

4

5

08-93550

Per Rosenkilde-Hansen

308-Vojens Skytteforening

194

/

3

6

06-34103

Knud Jørgen Jensen

072-Helle Skytteforening

193

/

8

7

08-39626

Ingrid Lassen

215-Sparta Idrætsforening

193

/

5

8

06-41660

Liselotte Petersen

325-Rødding Skytteforening

193

/

3

9

06-34100

Løkke Laijla Terkelsen

038-Grindsted Skytteforening

189

/

3

10

08-39630

Henrik Bentsen

215-Sparta Idrætsforening

188

/

3

 

 

15m Gevær - Klasse ÅK3

1

08-94598

Kim Weber

308-Vojens Skytteforening

199

/

6

2

06-900010

Ulrik Knudsen

072-Helle Skytteforening

196

/

8

3

08-92845

Steen Henriksen

308-Vojens Skytteforening

195

/

8

4

08-87121

Helle Bang

215-Sparta Idrætsforening

195

/

6

5

06-41356

Jens Chr. Pedersen

020-Holsted Skyttekreds

188

/

0

6

06-40272

Annika Schau

006-Bramming Skytteforening

187

/

0

7

06-40081

Morten Smidt

006-Bramming Skytteforening

185

/

2

8

06-40158

Karina Rimmen

006-Bramming Skytteforening

183

/

2

9

06-88816

Gitte Harder

035-Varde Skytteforening

179

/

1

 

 

15m Luftgevær - Mesterskab Klasse BK1

1

06-39042

Daniel Lauridsen

072-Helle Skytteforening

200

198

398

/

10

2

06-81644

Jens Holmgaard Nissen

010-Esbjerg Skyttekreds

197

200

397

/

19